Pevačica Kejti Peri i glumac Orlando Blum odlučili su da se raziđu posle 10 meseci veze
informer.rs 25. 11. 2016. 10:52
Izvor: Informer.rs
Beta/Public
Izvor blizak glumcu tvrdi da je Orlando taj koji je potencirao razlaz jer, kako kaže, nije spreman da se upusti u nešto ozbiljnije i ponovo postane otac, dok izvor blizak pevačici tvrdi suprotno.
- Kejti je rekla da njih dvoje imaju različite puteve i iako je zaljubljena vreme joj je da nastasvi dalje sama - navodi izvor.
Oboje imaju po jedan brak iza sebe. Glumac je sudbonosno da izgovorio manekenki Mirandi Ker, sa kojom ima sina, dok je pevačica bila u braku sa glumcem Raselom Brendom.
Podijeli ovo:
loading...
Objavi komentar