Seka Aleksić je otkrila da je njen suprug Veljko Piljikić snimio dolazak na svet njihovog sina Jakova. Pevačica, koja je pre dva meseca postala majka, otkriva da je muž sve vreme bio s njom u porođajnoj sali
Reprint: Story
- Bio je uz mene i o tome smo se dogovorili još tokom moje trudnoće. On je sam izrazio tu želju, što je mene obradovalo i posebno dirnulo, tako da sam se rado složila s njegovim predlogom. Snimao je porođaj, prvo kupanje, pregled, oblačenje. Želeli smo da sve te trenutke imamo zabeležene kamerom - izjavila je Seka za magazin "Stori".
Ne razmišljam o povratku na scenu
Seka Aleksić, koja je bila vredna trudnica i radila do osmog meseca, ne planira da se uskoro vrati poslu.
- Ne želim da razmišljam mnogo o povratku na scenu. U ovom trenutku prioritet mi je dete, a tako će biti i kada dođe vreme za povratak poslu - otkrila je pevačica, i dodala da je već pripremila nove numere.
- Rokove nemam, nekoliko pesama snimila sam još u trudnoći, a sada ćemo samo polako nastaviti tamo gde smo stali - rekla je Seka.
Ona je priznala da se plašila da postoji mogućnost da će nakon rođena sina Jakova pasti u depresiju.
- Donekle sam strahovala od postporođajne depresije, jer sam čitala da se to događa mnogim ženama. Svaka majka prolazi kroz emocionalne promene posle porođaja - rekla je Aleksićeva.
Seka i njen suprug Veljko bebu su iščekivali godinama i ona veruje da će zbog toga biti dobra majka.
- Ja sam jedva čekala da Jakov dođe na svet i nijednog trenutka nisam pomislila da neću moći da brinem o njemu na pravi način - objasnila je pevačica, i dodala da je ostala pri stavu da joj nije potrebna dadilja i da će sina dojiti sve dok bude mogla.
(FOTO) SRAM TE BILO, BALAVČE LAŽLJIVI! Seka isprozivala klinca koji je lažirao dopisivanje sa njom!
(FOTO) IDILA! Seka Aleksić zabeležila neverovatan momenat u svojoj kući!
Reprint: Story
Reprint: Story
Objavi komentar