NIŠTA OD GLAMORUZNOG POVRATKA! Kim Kardašijan otkazala ekskluzivnu rođendansku žurku!
Od kada je opljačkana Kim Kardašijan izbegava medije, dok se na društvenim mrežama, na kojima je inače non stop aktivna, oglasila samo jednom
printscreen instagram
Da ne namerava da se vrati u javnost i nastavi gde je stala potvrdila je i njena sestra Kloi, koja je nedavno izjavila da je Kim u veoma lošem stanju.
VRAĆA SE SVOJOJ SVAKODNEVICI? Kim se oglasila na društvenim mrežama prvi put posle pljačke!
- Njen 36. rođendan je trebalo da bude proslavljen u noćnom klubu "Hakasan" u Las Vegasu. Kim je sa klubom potpisala ugovor prema kom u njemu treba da se pojavi četiri puta godišnje u promotivne svrhe, ali ona je zvanično otkazala ekskluzivnu rođendansku proslavu - rekla je Kloi.
Inače, najpoznatija svetska starleta trenutno je na antidepresivima i posećuje psihologa, a nigde se ne usuđuje da krene bez telohranitelja.
POČINIOCI NAPRAVILI OGROMAN PROPUST! Obrt u istrazi pljačke Kim Kardašijan!
IZGUBIĆE MILIONE! Evo koliko Kim Kardašijan košta povlačenje iz javnosti!
Objavi komentar