NAKON GUBITKA BEBE! Andreana Čekić: Nemojte me sažaljevati!

Andreana Čekić pre pet dana podelila je sa javnošću tužnu vest da je izgubila bebu. Pevačica je u najnovijem intervjuu zamolila fanove da "ne kukaju nad njenom sudbinom"

pink.rs/Informer.rs 27. 10. 2016. 14:06
113479_andreana-cekic_f.jpg?1477569948

facebook

Zvezda Granda je izjavila da je hrabra žena, koja nije ni prva, a nažalost, ni poslednja koja je doživela gubitak bebe, ali i da su joj pisale majke koje su se suočile sa istom situacijom i dodatno je ohrabrile.

- Ljudima je uglavnom neprijatno da pričaju o tome. Ja sam žena koja je jaka i stabilna i nisam kukavica. I nas, žene u tim situacijama, ne treba sažaljevati. Činjenicu da sam izgubila bebu sam prihvatila dobro, normalno. Nisam prva kojoj se to dogodilo. Javljale su mi se žene i devojke koje su prošle kroz to, a koje sad imaju decu - rekla je pevačica i dodala da nije želela da plasira u javnost informaciju da očekuje prinovu.

- Ja nisam želela da potvrdim da sam trudna, ali je administrator moje stranice potvrdio to u moje ime. Nisam se naljutila. Samo sam mu rekla da nije trebalo to da radi. Zato sam rešila i da se lično obratim kada sam bebu izgubila - kazala je Andrana.

TUŽNE VESTI! Poznata pevačica izgubila bebu!

Let's block ads! (Why?)

Izvor: Informer.rs

Podijeli ovo:

loading...

Objavi komentar

MKRdezign

Obrazac za kontakt

Naziv

e-pošta *

Poruka *

Pokreće Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget

Powered by themekiller.com