* Pala jedna baba i pomogne njoj Aleksandar Vučić
da ustane i baka počne:
- Ijaoooooo, hvala, hvala, Aco... baš ste divan čovek...
Vučić, smeškajući se kaže babi:
- Nema na čemu, draga bakice... nego, hoćete li sad
glasati za mene?
A baka će:
- Sinko, ja jesam pala, al' na du*pe a ne na glavu! *
Izvor: smehisamosmeh.blogspot.com
Podijeli ovo:
loading...
Objavi komentar